НОВИ САД - Планирана искључења за датум: 30.11.2021.
ОгранакОпштинаВремеУлице
Нови СадНови Сад 08:45 - 12:45Нови Сад; Карађорђева 1 и 2; Кисачка 26,28,30,32,34,36,38,40 и 40А; Доситејева 26А:
Нови СадНови Сад08:30 - 11:30 Нови Сад: Фејеш Кларе 44-56, 45-55; Извидничка 1-7а, 2-12б; Шарпланинска 61:
СуботицаАда09:00 - 13:00Мол: део између улица Бранка Радичевића и Новака Радонића; део од улица Братства Јединства према Тиси и то на делу између улица Новака Радонића и Вукашина Стокића.
СуботицаБачка Топола09:00 - 12:00Б. Топола: Главна непарна страна од Цветне до Омладинске
СуботицаБачка Топола10:00 - 12:00Зобнатица: цело насеље
СуботицаБачка Топола13:00 - 14:00Б. Топола: Жељезничка улица
СуботицаСуботица08:40 - 14:00Чат Гезе бр.( 13 и 15 ).
СуботицаСуботица09:00 - 10:30У улицама и деловима улица у околини: Иве Лоле Рибара бр.( 9 и 11 ), Есперанта између бр. (1 и 7), Мирка Боговића између бр.(18 и 40), Ивана Броза између бр.(1 и 27), Лајоша Јоа између бр.( 1 и 10/Б ), Матије Гупца између бр.(52 и 56).
СуботицаСуботица09:15 - 10:00Биково - Космајска бр.1
СуботицаСуботица09:20 - 14:30Јанка Веселиновића, Георги Димитрова ( између Иришког Венца и Гајеве ), Бранка Радичевића ( бр.34 и 36 ), Гајева бр.38 и Карађорђев пут бр.29.
СуботицаСуботица09:30 - 09:45Трг Цара Јована Ненада бр.( 2 и 4 ).
СуботицаСуботица10:00 - 10:30Хајдуково - Улица Бачки Виногради, Палић Салаш бр.482/А, део улице Хајдуково, Салаш бр.427.
СуботицаСуботица10:15 - 11:15Део Зетске ( парна страна између Антона Ашкерца и Хероја Пинкија, непарна страна са стамбеним зградама 1 и 1А ), део Чат Гезе ( стамбене зграде 3, 5 и 7 ), део Антона Ашкерца ( стамбене зграде 42 и 44 ), Добојска, део Вишеградске ( од кућних бројева 17 и 18 до Зетске ).
СуботицаСуботица10:20 - 11:20Биково - На делу Биковачког пута према Војвођанској ( Биково салаши ), Војвођанска бр.42, Космајска бр.82.
СуботицаСуботица11:20 - 14:00У улицама и деловима улица у околини: Марка Орешковића ( између Матије Гупца и Београдског пута ) и Београдски пут ( непарна страна- између Марка Орешковића и Беле Габрића ).
ПанчевоПанчево08:00 - 11:00ПАНЧЕВО-Ул. Синђелићева од И.Куријачког до М.Пијаде, М.Пијаде од Синђелићеве до Ружине, и С.Јовановић од Синђелићеве до М.Пијаде М. Кулића од Х.Вељкове до М.Пијаде , Мученичка од М. Пијаде до Б.Јовановића, део М.Пијаде од В.Заједнице ка мосту и део Кеја од моста до Удружења сп.риболоваца Д.Туцовића (од Браће Јовановића до Хајдук Вељкове), Моше Пијаде (од к.бр. 21 ка мосту) Карађорђева 21-33 и 24-40 Светозара Милетића од 13-45 и од 18-40 Бранка Радичевића од 14.-24 и од 9-27 Браће Јовановића 33;33А;33Б;33Ц;33Д;33Е Зграда Водне Заједнице
ПанчевоПанчево09:00 - 12:30ПАНЧЕВО-Козарачка од Вршачке пруге до Опленачке Опленачка од Козарачке ка Вршачкој прузи са просецима
ПанчевоПанчево11:30 - 14:30ПАНЧЕВО-МЗ.Нови Град БР.Јовановића од Радничке до кружног тока Новосадска, Дом здравља "Нови град" Радничка Ослобођења 17-27 Средња школа "П.Маргановић" и мрежа у Старој улици парна страна (од бр.2-14) ОШ Ђура Јакшић; Л.Толстоја од Гробљанског трга до М.Марковић(непарна страна) и од П.Сегединца до Стеријине (парна страна) ;П.Сегединца цела
ПанчевоКовачица09:30 - 10:30ДЕБЕЉАЧА-Жарка Зрењанина од Максима Горког до краја улице; Максима Горког од Жарка Зрењанина до Светозара Марковића
ПанчевоКовачица12:00 - 13:00ЦРЕПАЈА-Хероја Раше од Бранка Новакова до Вука Карађжића; Вука Карађжића од Хероја Раше до 29 Новембра
ПанчевоПландиште09:00 - 11:30Његошева,С.Милетића,Партизанска,Ж.Зрењанина,С.Ковачевића,Војвођанска,Гоце Делчева,Обилићева до М.Тита
СомборАпатин09:00 - 12:00Апатин , Подручје ТС ''блок 63-В.Караџића'' , нн извод ''Ка М.Орешковића''
СомборАпатин10:00 - 11:00Апатин , подручје ТС ''Тржиште''
СомборСомбор12:00 - 13:30Сомбор, Подручје ТС ''Хотел Слобода''
ЗрењанинЗрењанин08:00 - 13:15
ЗрењанинЗрењанин08:00 - 13:15Део насељеног места Зрењанин, Кикиндска ул. У случају лоших временских услова, радови се одлажу ! У случају ранијег завршетка радова ЕД Зрењанин задржава право да укључи напајање корисника пре планираног времена !
ЗрењанинЖитиште09:00 - 12:00Део насељеног места Нови Итебеј, делови следећих ул.: Маршала Тита и Киш Варош. У случају лоших временских услова, радови се одлажу ! У случају ранијег завршетка радова ЕД Зрењанин задржава право да укључи напајање корисника пре планираног времена !
РумаРума08:00 - 14:30МЕСТО ЖАРКОВЦИ: ул.С.Марковић ул. М.Горког
РумаРума08:30 - 09:30МЕСТО РУМА: део ул. Сутјеска око бр.11
РумаРума08:30 - 13:00МЕСТО РУМА: ул.Железничка непарна страна од бр.41 до бр.85, ул. Пинкијева од бр.1 и 2А до бр.33 и 32, ул. Пролетерска од бр.1 и 6 до бр.27 и 18, ул.А.Стојковића бр.152.
РумаРума08:30 - 13:00МЕСТО СТЕЈАНОВЦИ: ул. С.Сегића, ул. В.Девића од бр.1 и 2 до бр.7А и 12.
РумаРума08:30 - 09:30МЕСТО РУМА: Део ул.Сутјеска око бр.11.
РумаРума10:30 - 11:30МЕСТО РУМА: део ул. И.Л.Рибара око бр.86
РумаСтара Пазова09:00 - 14:00МЕСТО НОВА ПАЗОВА:ул.Козарачка од ул.Ж.Зрењанина до краја улице и ул.Д.Вукасовића
РумаИнђија08:00 - 14:30МЕСТО ИНЂИЈА:ул.Личка од кућ.бр19/22 до кућ.бр.75/88 ул.Ђ.Војновића од ул.Д.Вукасовића до кућ.бр.123/132 ул.Сретењска,ул.Мишарска,ул.Солунска
РумаИнђија09:00 - 13:00МЕСТО: СЛ.ВИНОГРАДИ део ул.Јанка Чмелика део ул.Владимира Хурбана
РумаИнђија09:00 - 12:00МЕСТО ИНЂИЈА:ул.Ј.Богдана од ул.М.Горког до ул.Пионирска
Сремска МитровицаШид10:00 - 11:30Јамена: Црпна станица “Липац“
Сремска МитровицаШид12:30 - 13:30Адашевци: Црпна станица “Шидина“